Teslimat, İade ve Değişim Politikası

Teslimat

EcemAlp.com sitesinden vereceğiniz siparişler 5-15 gün içerisinde Yurtiçi Kargo‘ya teslim edilir.

İade & Değişim

EcemAlp.com üzerinden satın almış olduğunuz ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir, 30 gün içerisinde ise değişim talep edebilirsiniz.

– İade ve değişim işlemleri için; sipariş numaranızı ve iade/değişim nedeninizi destek@ecemalp.com adresine göndermeniz yeterli olacaktır. Hemen ardından iade kargo numarasının yer aldığı bilgilendirme mailimiz tarafınıza iletilecektir.

– İade Kargo numaranız ile ürünü herhangi bir Yurtiçi Kargo şubesine teslim edebilir ya da bulunduğunuz noktaya Yurtiçi Kargo temsilcisini çağırarak elden teslim edebilirsiniz.

– İade edilmesi istenen ürünün ambalajı, sertifikası ve faturasının, varsa promosyonların ürün ile birlikte gönderilmesi gerekmektedir. Bu nedenle ürünü size gönderildiği şekilde paketlemeniz gerekmektedir.

– İade işleminiz tamamlandıktan sonra 7 iş günü içerisinde tutar tarafınıza geri ödenmektedir.

İade Koşullarına uygun olmayan durumlar ;

– İade edilecek ürün tamamen hasarsız ve kullanılmamış olmalıdır. Herhangi bir şekilde , hasar görmüş, fiziksel değişikliğe uğramış, etiketi çıkarılmış vb. ürünler kesinlikle iade edilememektedir.

– Yeniden satılabilir özelliği kaybolmuş olan ürünler,

– Kişiye özel olarak üretilen veya özel hale getirilen ürünler,

– Niteliği itibariyle geri gönderilmeye elverişli olmayan ürünler; ( İç çamaşırı, mayo, vb.; ürünün açılmamış ve denenmemiş olmasıdır.)

 Önemli uyarılar;

– İade edilen ancak iade koşullarına uygun olmadığı tespit edilen ürünler tarafınıza geri gönderilecektir.

– Kampanya kapsamında bir alışveriş yapılmışsa ve iade işlemlerinden sonra sepet tutarınızın kampanya koşullarını sağlamıyorsa; sepette kazandığınız indirim tutarlarının tamamı iade edilecek tutardan düşülür ve alışveriş sepetiniz kampanya kapsamı dışında değerlendirilerek iade rakamı belirlenir.

Shopping Cart
Scroll to Top